Lampy Wielkiego Tygodnia #2
Druga Lampa Wielkiego Tygodnia – ks. Alvaro Grammatica, Pasterz Oazy Koinonii Jan Chrzciciel w Camparmò, mówi o samotności
Druga Lampa Wielkiego Tygodnia – ks. Alvaro Grammatica, Pasterz Oazy Koinonii Jan Chrzciciel w Camparmò, mówi o samotności
Jan Chrzciciel nie chciał na to pozwolić i chyba nie można mu się dziwić: Jezus chce przyjąć chrzest nawrócenia, ale po co? No i co ja mam z tym wspólnego?…
Podczas trzeciego czuwania przed Pięćdziesiątnicą słuchaliśmy Iwony Sułek. Temat jej nauczania to „Bądźcie mężni!”. Posłuchajcie! . Muzyka: Kevin MacLeod, Funky One Napisz do nas!Wesprzyj nas!
Jesteśmy owcami i pasterzami na wzór Jezusa. Dz 2,14a.36–41; 1P 2,20b–25; J 10,1–10. Napisz do nas!Wesprzyj nas!
Magda słyszy dziś dla siebie Bożą zachętę, aby się nie wstydzić. Czego? – Posłuchajcie! Z Magdaleną Dudzińską rozmawia ks. Robert Hetzyg. Napisz do nas!Wesprzyj nas!
Maryja w Bożym planie zbawienia. Ap 11,19a.12,1.3-6a.10ab; Kol 1,12-16; J 19,25-27. Napisz do nas!Wesprzyj nas!
https://kekako.net/wp-content/uploads/2019/05/Swiny4.m4a Dzień III. (Msza) Napisz do nas!Wesprzyj nas!