BIBLIJNE STUDIUM KORESPONDENCYJNE

separator_square

Ma na celu ożywienie osobistej więzi uczestników ze słowem Bożym i utwierdzenie ich w przyjaźni z Jezusem – Słowem Wcielonym. Jest również okazją do odkrycia nowych możliwości ewangelizowania i dzielenia się tym, co słowo Boże zdziałało w naszym życiu. 

Poznając bliżej Biblię, przekonasz się, że jest to słowo wypowiedziane przez Boga do Ciebie, i że właśnie dzisiaj może ono odpowiedzieć na Twoje pytania i przynieść Ci życie w obfitości. Tym życiem pragniemy się z Tobą dzielić, zapraszając Cię do udziału w naszym Biblijnym Studium Korespondencyjnym.

Słowa Pana są Duchem i są życiem!

Pomysł Biblijnego Studium Korespondencyjnego zrodził się w Pilźnie (Czechy) w 2000 roku. Jego twórcą jest o. Alvaro Grammatica. Dzisiaj kurs ten jest prowadzony w Czechach, we Włoszech, na Słowacji i w Polsce.

Biblijne Studium Korespondencyjne składa się z trzech lat studiów:

Czterej ewangeliści

I rok – Ewangelie

Ikona kałamarz z piórem

II rok – Dzieje Apostolskie, Listy, Apokalipsa św. Jana

Ikona Tory

III rok – Stary Testament

separator_square

Naszą propozycję adresujemy do wszystkich osób chcących pogłębić swoją więź ze Słowem Bożym. W sposób szczególny do tych, którzy z różnych względów nie są w stanie podjąć studiów albo korzystać z innych form zdobywania wiedzy na temat Biblii.

BSK to przystępna i prosta odpowiedź na wciąż rosnący „głód słuchania słów Pańskich”.

Napisz do nas na adres: bsk@koinoniagb.pl
lub zgłoś sie przez formularz poniżej

Udostępnij